FAQ

 


Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i posiadać polskie obywatelstwo z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Oprócz tego musisz posiadać adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

Poza tym należy uzyskać u nas pozytywną ocenę zdolności kredytowej.


Jaką sumę mogę pożyczyć?

Obecnie udzielamy pożyczek od 500 do 150 000 zł.


Na jaki okres mogę pożyczyć?

Okres spłaty pożyczki może wynosić od 1 do nawet 120 miesięcy.


Jak szybko otrzymam pieniądze?

Zazwyczaj, po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki, pieniądze są na Twoim koncie następnego dnia roboczego. Jest to jednak zależne od czasu księgowania pieniędzy w Twoim banku.


Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania pożyczki?

Dowód osobisty oraz w niektórych przypadkach możemy poprosić Cię o dokument potwierdzający Twoje dochody.


Czy mogę ponownie ubiegać się o pożyczkę jeśli kiedyś jej nie otrzymałem?

Oczywiście, rozpatrujemy każdy wniosek, a procedura jest zawsze taka sama: Sprawdzamy Twoją zdolność kredytową i informujemy Cię o decyzji.


Jak mogę dokonywać spłat?

Wpłaty mogą być dokonywane za pomocą systemu transakcyjnego Twojego banku lub za pośrednictwem podmiotów, które oferują usługę przelewów finansowych. Ważne jest, aby wpłaty wpływały na Twoje indywidualne konto, przypisane do Twojego imienia i nazwiska i utworzone specjalnie do Twoich wpłat.


Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Ustawa o kredycie konsumenckim wskazuje, że Klient może odstąpić od umowy pożyczki bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy. Zwracamy uwagę, że kluczowe jest dochowanie tego terminu, aby odstąpienie mogło być uznane za złożone skutecznie.


Czy mogę wypowiedzieć umowę pożyczki?

Umowę pożyczki możesz wypowiedzieć w terminie 14 dni.